Eredivisie
15/08/2017

Brabantse derby brengt PSV naar NAC Breda

Brabantse derby brengt PSV naar NAC Breda
Voor PSV Eindhoven is dit weekend een uitwedstrijd tegen NAC Breda geagendeerd. De Eindhovenaren boekten in de eerste speelronde een thuis een zege op AZ. Het team van trainer Phillip Cocu wil er alles aan doen die lijn door te trekken in deze Brabantse derby. VoetbalGokken zet de hoogste pre-wedstrijdquoteringen van de beste bookmakers voor je op een rijtje.

Phillip Cocu: “Dit is wat we willen”

De Eredivisie heeft afgelopen weekend de loper weer uitgelegd en PSV kon direct de eerste drie punten bijschrijven. AZ Alkmaar kwam naar het Phillips stadion en werd met 3-2 verslagen. Een uitslag die het team van Phillip Cocu hard nodig had om de zure smaak van de uitschakeling in het Europese voetbal weg te spoelen. “Het was voor ons een prima begin van de competitie. Bovendien hebben we passie getoond. Dit is wat we willen”, zegt Cocu in Omroep Brabant.

Jürgen Locadia: “Dit hebben we wel even nodig”

PSV-spits Jürgen Locadia kan na de gewonnen wedstrijd tegen AZ weer met opgeheven hoofd naar de uitwedstrijd in Breda toewerken. “Dit hadden we wel even nodig. Voor onszelf, maar ook voor de fans”, zegt Locadia opgelucht. De combinatie met Lozano, Pereiro en Steven Bergwijn daarachter bevalt Locadia goed. Ook voor de uitwedstrijd tegen de Bredaase club lijkt de spits dit een goede opstelling. “Het ging goed, er was veel beweging voorin. Ik was niet vastgenageld aan de spitspositie, maar kon ook afwijken naar de zijkant. We creëerden door de dynamiek veel kansen”, aldus de spits die hoopt de vaste keuze te worden. “Dat is aan mezelf. Als ik goed speel, zoals tegen AZ, dan denk ik dat ik een goede kans heb om de nummer één spits te blijven.”

Jorrit Hendrix: “Ik weet wat mijn taak is”

Ook Jorrit Hendrix hoopt een vaste rol op het middenveld te kunnen spelen. Na het vertrek van Andrés Guardado, Davy Pröpper, Siem de Jong en Oleksandr Zinchenko kan Hendrix bewijzen wat de middenvelder in zijn mars heeft. “Ik weet wat mijn taak is in het elftal en die voer ik uit. Wat anderen zeggen, daar trek ik me niet zoveel van aan. Daar leg ik mezelf alleen maar meer druk op, denk ik”, aldus de 22-jarige PSV’er die tegen AZ een perfecte assist gaf bij de 1-1 van Lozano.

Luuk de Jong: “Ik doe keihard mijn best voor PSV”

Nu Locadia de vaste basisplek van Luuk de Jong lijkt te veroveren wil de 26-jarige spits nog sneller vertrekken. “Ik ben een topsporter en als er kansen zijn, ga je er altijd over nadenken wat je kunt gaan doen”, zegt De Jong tegenover FOX Sports. Een mogelijk vertrek naar de Duitse of Engelse competities is er voor De Jong is echt nog niet direct aan de orde. “Op dit moment is er nog niets concreet, dus ik doe keihard mijn best voor PSV, ook op trainingen. Dat zal ik altijd blijven doen. We zien wel wat er in de toekomst gaat gebeuren”, aldus De Jong.

Stijn Vreven: “Wij moeten ons spel durven spelen”

De eerste wedstrijd van het seizoen was voor NAC Breda geen groot succes. Het team van trainer Stijn Vreven ging met 4-1 onderuit tegen Vitesse in Arnhem. Nu PSV naar het Rat Verlegh stadion komt hoopt de trainer op wat meer pit van zijn team. “Wij moeten ons spel durven spelen en in balbezit veel lef tonen. Juist tegen PSV”, gaf de Belgische coach aan.Vooral de thuiswedstrijd met een stadion vol fans zal zijn spelers moeten stimuleren. “Door de interactie met het publiek moeten we thuis tegen PSV zeker punten kunnen halen. Het stadion moet toch een onneembare vesting worden. Wij moeten ook ons spel durven spelen. In balbezit moeten we lef tonen en bij balverlies uit gaan van een goede organisatie”, besluit de oefenmeester bij Omroep Brabant. Vreven moet voor de Brabantse derby zijn middenvelder Robbie Haemhouts en verdediger Bart Meijers missen.

Pre-wedstrijdquoteringen voor NAC Breda - PSV Eindhoven

Een derby zit altijd vol spanning en passie. En die ingrediënten zorgen vaak voor verrassende uitslagen. De bookmakers nemen dat mee in de pre-wedstrijdquoteringen.De odd voor een thuiszege van NAC is met x 9.05 keer de inleg al zeer hoog ingeschaald. Een gelijkspel krijgt met x 5.85 keer je inleg ook een mooie quotering mee voor deze wedstrijd. Lukt het PSV om weer drie punten binnen te halen? Dan wordt er x 1.33 keer de inleg uitgekeerd aan diegenen die hier vooraf hebben ingezet op een uitzege.18 + Speel BewustWedden op voetbal is alleen toegestaan bij een leeftijd van 18 jaar of ouder. Speel ten alle tijden verantwoord en vermijd (te hoge) risico’s. Door te gokken op voetbalwedstrijden kan je ook geld verliezen. [av_promobox button='no' label='Click me' link='manually,//' link_target='' color='theme-color' custom_bg='#444444' custom_font='#ffffff' size='large' icon_select='no' icon='ue800' font='entypo-fontello']De Eredivisiewedstrijd NAC Breda – PSV Eindhoven wordt gespeeld op zondag 20 augustus om 16:45 uurin het Rat Verlegh stadion te Breda. Scoort PSV opnieuw drie punten of maakt NAC dit weekend zijn ommekeer. Zet nu je voorspelling in bij de bookmakers en maak kans op waanzinnige geldprijzen![/av_promobox] 

De beste Online Bookmakers