Wie staat er straks in de finale van de UEFA Champions League 2024 – 2025? Dat wordt komende dinsdag beslist tijdens de returnwedstrijd tussen Inter en FC Barcelona. Beide clubs staan na de heenwedstrijd op gelijke hoogte en dus zal de beslissing vallen in deze terugwedstrijd. Vergelijk de Nederlandse bookmakers via VoetbalGokken.nl en speel mee met Inter – FC Barcelona tijdens de naderende eindstrijd in de UEFA Champions League!
Denzel Dumfries (sterspeler van Inter): “Alles is nog mogelijk”
Omdat Inter trainer Simone Inzaghi geschorst is voor de return laten we dit keer een speler aan het woord. En niet zomaar één. De uitblinker uit de heenwedstrijd én Oranje international Denzel Dumfries. Hij is weer helemaal terug en dat hebben ze bij FC Barcelona geweten vorige week: “Het was moeilijk tijdens mijn blessure, maar we kijken nu vooruit. Alles is nog mogelijk. We hebben een sterk team en moeten dat in deze return opnieuw gaan bewijzen.”
“Met hart en ziel spelen in Milaan”
Dumfries was na dertig seconden al aangever voor de 0-1 en scoorde ook nog eens twee keer, waarvan eenmaal via een onwijs fraaie omhaal. De voormalig PSV’er blijft echter nuchter en kalm, zoals we hem ook kennen van het Nederlands elftal: “Ik ben trots op het team. Alles ligt nog open en we moeten het nu in Milaan laten zien. Als we daar weer met hart en ziel spelen, dan zullen we wederom tonen dat dit het echte Inter is.”
Hans Dieter Flick (trainer FC Barcelona): “Een finale vóór de finale”
De Duitse trainer Hans Dieter Flick zwaait sinds het begin van dit seizoen de scepter in Barcelona. In Catalonië kan hij zich al direct onsterfelijk maken door de Champions League finale te halen. Er moet dan wel gewonnen worden in Milaan. Een pittige opgave. Flick: “Nu moeten we winnen in Milaan. Een finale vóór de finale. We hebben het hier over de halve finale van de Champions League, dan tref je altijd een geweldig team. Ze hebben veel ervaring en een voordeel bij standaardsituaties. Inter was erg goed en deed daar zijn voordeel mee.”
“Kans finale te halen tegen één van beste teams uit Europa”
Flick zegt dat in de heenwedstrijd het vooral misging bij standaardsituaties “We moeten er rekening mee houden, want Inter wist via Dumfries hieruit twee keer te scoren. Ze hebben erg lange en gevaarlijke spelers bij standaardsituaties, maar ik waardeer mijn spelers voor hoe ze speelden en reageerden. Inter is ook geen ploeg die alleen kan verdedigen, ze kunnen alles. Het is een van de vier beste teams van Europa. Maar als we op dezelfde manier spelen, dan denk ik dat negentig minuten genoeg kunnen zijn om de finale te halen.”
Statistieken
Inter wist tot nu toe drie keer de UEFA Champions League winnen. De eerste keer was in het seizoen 1963 – 1964, de tweede een jaar later in het seizoen 1964 – 1965 en de laatste keer was in 2010. Die finale werd gespeeld in Madrid. Inter won de eindstrijd tegen Bayern Munchen destijds met 0-2. Eén van uitblinkers in dat duel was onze landgenoot Wesley Sneijder (Inter). Milito was de man van de match met zijn twee doelpunten voor de club uit Milaan.
FC Barcelona heeft tot nu toe vijf keer de cup met de grote oren te winnen. FC Barcelona bereikte voor het laatst de finale van de UEFA Champions League in het seizoen 2014/15. Op 6 juni 2015 versloegen ze Juventus met 3-1. Lionel Messi was toen één van de sterspelers.
Head to Head
De heenwedstrijd in Barcelona werd de Denzel Dumfries show. De Nederlander was met twee doelpunten en een assist bijna geheel verantwoordelijk voor de doelpuntenproductie van Inter. De drie treffers van de Milanese formatie was echter niet voldoende om te winnen.
Aan de kant van de thuisclub wist jongeling Yamal zich namelijk bijna even goed te manifesteren. Het tienertalent stond aan de basis van alle drie de goals van FC Barcelona, waardoor de heenwedstrijd in een prachtige 3-3 eindigden.
Huidige vorm Inter
Als we puur naar de uitslagen kijken dan gaat het de laatste tijd niet zo lekker met Inter. Er staan heel veel verliespartijen en gelijke spelen in het rijtje van de laatst gespeelde wedstrijden. Daaronder zitten ook de gelijke spelen in de Champions League tegen eerst Bayern Munchen en daarna FC Barcelona, maar ook de verloren bekerfinale tegen stadsgenoot AC Milan (0-3). De uitslagen zijn dan weliswaar niet heel positief, ook niet in de Serie A, maar de tegenstand was in veel gevallen ook behoorlijk fors.
Huidige vorm FC Barcelona
Bij FC Barcelona zien we veel meer positieve resultaten. In La Liga lijkt de club waar onze landgenoot Frenkie de Jong voor uitkomt op weg naar de landstitel en eind april veroverden de Catalanen de Spaanse beker door in de finale af te rekenen met aartsrivaal Real Madrid. Daar was wel een verlenging voor nodig. Koundé scoorde daarin winnen treffer waardoor Barcelona met 3-2.
Lappenmand
Dumfries is weer uit de lappenmand en dat hebben ze geweten bij FC Barcelona. Twee andere sterkhouders staan nog wel onder behandeling van de medische staf: de Franse verdediger Benjamin Pavard miste de heenwedstrijd al en zal ook in Milaan ontbreken. Aanvaller Lautaro Martinez is er ook niet bij. De Argentijn heeft een spierblessure.
Copa del Rey matchwinner Koundé zal tegen Inter niet in actie komen. De Fransman liep een spierblessure op en wordt op zijn vroegst eind mei weer terugverwacht. Collega-verdediger Baldé ontbreekt ook in de wedstrijd tegen Inter. De Spanjaard heeft een hamstringblessure. De belangrijkste afwezige in echter Robert Lewandowski. De Poolse superspits heeft ook een hamstringblessure en zijn rol lijkt dit seizoen uitgespeeld.
Prognose Inter Milaan - FC Barcelona
Bij VoetbalGokken.nl gooien we er zelf ook graag een weddenschap in. Onze prognose voor Inter – FC Barcelona delen we graag met je. Wij hebben ingezet op een 2-1 overwinning voor de club uit Milaan. Wij deken dat het thuisvoordeel het verschil gaat maken. Bovendien mist de Spaanse topclub spits Lewandowski en heeft Inter met de terugkeer van Dumfries er juist weer een sterkhouder bij.
Wij plaatsen onze voorspelling via het 1x2wedtype, omdat we hierin altijd 33 procent kans hebben om te winnen. Om maximaal te kunnen scoren hebben we alle Nederlandse bookmakers met elkaar vergeleken. Dit gaat via het VoetbalGokken matchcentre heel snel en levert direct voordeel op omdat je soms echt heel veel hogere odds ontdekt. Op welke uitslag speel jij? Check de 1x2 odds in het onderstaand overzicht om ook maximaal te scoren bij Inter – FC Barcelona.
Quoteringen voor Inter Milaan - FC Barcelona
De pre-wedstrijd quoteringen bij de online bookmakers stijgen het hardst bij weddenschappen op een gelijkspel. Spelen beide clubs wederom gelijk, dan volgt er een verlenging. De uitkomst daarvan is voor punters die op een gelijkspel gokken niet van belang. Zij winnen zodra de eindstand na de reguliere speel- en blessuretijd geen winnaar heeft opgeleverd. De maximale beloning stijgt dan naar 3,85 keer de inleg.
Gaat Inter naar de finale doordat ze van FC Barcelona winnen? Dan betalen de gokwebsites ook behoorlijk forse bonussen uit aan VoetbalGokkers die via het 1x2 spelsysteem op deze uitslag hebben ingezet. De maximale winstbonus bedraagt momenteel 3,15 keer het ingelegde speelbedrag!
Gaat Frenkie de Jong met FC Barcelona de UEFA Champions League finale betwisten? Dan is het kassa voor voetbalpunters die hierop een wedje hebben gelegd. Deze voorspelling wordt dan snel meer waard met een maximale waardevermeerdering van 2,20 keer de inlegwaarde!