PSV Eindhoven begint aanstaande dinsdag aan de groepsfase van de UEFA Champions League met een thuiswedstrijd tegen Royale Union Saint-Gilloise. De Belgische club werd vorig seizoen net als PSV Eindhoven kampioen in de landencompetitie. De Eindhovenaren willen in eigen Philips Stadion een goed begin maken aan de acht wedstrijden die PSV in de groepsfase speelt. De loting is pittig voor PSV, maar pakken zij de eerste drie punten tegen Royale Union? Laat de Nederlandse bookmakers op VoetbalGokken.nl weten wat jouw voorspelling is en maak de winnende deal op PSV - Royale Union!
Peter Bosz - (trainer PSV): “Dit is een aardige klus”
PSV Eindhoven kreeg een stevige loting in de groepsfase van de UEFA Champions League. De ploeg van trainer Peter Bosz treft onder andere de topclubs: Bayern München-thuis, Liverpool-uit, Bayer Leverkusen-uit, Atlético Madrid-thuis, Olympiakos-uit, Newcastle United-uit en Napoli-thuis, maar PSV begint met de thuiswedstrijd tegen het Belgische Union Saint-Gilloise. Bosz deinst niet terug voor de zware loting en wil goed van start gaan in het Philips Stadion tegen Royale Union. “Mensen vragen van tevoren wat je graag zou willen, daar heb ik geen voorstelling bij. We zien wat er uit gekomen is. Dat is een aardige klus. Maar dat is wat we willen. We willen ons meten met de Europese top en die kans gaan we krijgen", reageert Bosz.
“Focus ligt nu op duel Royale Union SG”
PSV kan een goede start maken aan de groepsfase van de Champions League als huis tegen Royale Union wint en daar wil Bosz zich volledig voor inzetten. De wedstrijd tegen de Belgische ploeg mag niet over het hoofd gezien worden. “We gaan ons best doen om het te redden. Meer kunnen we niet doen. We gaan er alles aan doen. We gaan dinsdag een belangrijke wedstrijd spelen. We spelen tegen Royal Union. Daar ligt nu de focus op”, zegt Bosz.
Sébastien Pocognoli (trainer Royale Union): “Sterke prestatie tegen Dender nemen we mee naar Eindhoven”
Royale Union greep afgelopen seizoen enigszins verrassend de Belgisch titel en staat nu dus als kampioen in de UEFA Champions League. Samen met de Nederlandse middenvelder Ivan Pavlic en doelman Kjell Scherpen opent het team van trainer Sébastien Pocognoli de groepsfase in Eindhoven, tegen PSV. Pocognoli: “We winnen met 0-1 bij Dender en dat is een sterke prestatie. Daar win je niet zomaar. Dat goede gevoel nemen we dan ook mee naar dinsdag als PSV wacht.”
“Hoge en realistische verwachtingen”
Toch is Pocognoli realistisch genoeg om te beseffen dat ze als underdog starten en dat winnen in het Philips Stadion niet veel team gegeven is. Pocognoli: “We bekijken het van match tot match. Natuurlijk is er een verschil tussen spelen in de competitie en in de Champions League. Maar we weten heel goed wat er nodig is om topmatches te winnen. Ik heb een plan in me hoofd hoe we het op het vlak van tactiek, speelminuten en belasting van spelers gaan aanpakken. Onze verwachtingen zijn hoog maar ook realistisch.”
Statistieken
Zowel PSV als Royale Union hebben een paar pittige wedstrijden te gaan in de Champions League groepsfase. De huidige landskampioenen van Nederland en België moeten proberen minimaal in de top 24 te komen wil het de play-offs voor de zestiende finale van de Champions League halen.
Komen de teams in de top acht, dan stromen ze direct door naar de achtste finales. En dat is natuurlijk ook het doel voor PSV en Union. Dit onderlinge duel kan weleens zeer bepalend gaan zijn voor de eindrangschikking. Beide moeten eigenlijk drie punten pakken gezien de rest van de tegenstanders die ze gaan tegenkomen.
Head 2 Head
PSV en Royale Union speelden afgelopen zomer een oefenduel tegen elkaar. PSV wist toen met 1-0 te winnen van de Belgische club. Joel van den Berg wist tot scoren te komen tegen Royale Union.
De achttienjarige middenvelder speelde tegen FC Groningen enkele minuten voor PSV, maar is nog geen vaste basisspeler van Bosz. Wel staat hij op de Champions League lijst die PSV voor dit seizoen inleverde bij de UEFA. Wellicht kan hij zijn kunstje dus nog een keer overdoen?
Huidige vorm PSV Eindhoven
PSV Eindhoven speelde afgelopen zaterdag de Eredivisiewedstrijd tegen NEC Nijmegen. De ploeg van Bosz was te gast in De Goffert en won het spektakelstuk ondanks dat N.E.C. er lang in bleef geloven. PSV ging naar huis met een 3-5 zege op zak.
Voor het duel tegen NEC kreeg de ploeg van Bosz de deksel tegen de neus door Telstar. De ploeg uit Velsen-Zuid kwam eind augustus op bezoek in het Philips Stadion en versloeg de Brabanders met 0-2. De Eindhovenaren draaien mee in de top vier van de Nederlandse competitie en treffen na het duel tegen Royale Union Ajax Amsterdam in Eindhoven.
Huidige vorm Royale Union
Royale Union kwam afgelopen zaterdag in actie tegen Dender. De ploeg van Pocognoli won zoals gezegd met 0-1. Door de kleine zege staat de Brusselse formatie staat in de top drie van de Belgische Jupiler Pro League.
Hij elftal maakte dus een prima start aan het competitieseizoen. Voor het duel tegen Dender zegevierde Union SG met 2-0 van stadsgenoot RSC Anderlecht, een directe titelconcurrent.
Lappenmand
PSV speelt zonder de geblesseerde Braziliaanse verdediger Mauro Junior tegen Royale Union. De Franse aanvaller Alassane Plea zal er door een knieblessure ook niet bij zijn als PSV de eerste wedstrijd van het Champions League speelt.
Royale Union heeft met Anouar Ait El Hadj een middenvelder minder ter beschikking in de eerste Champions League wedstrijd van het seizoen. De Belg heeft een blessure en kan om die reden niet tegen PSV spelen. Aanvaller Raul Florucz speelt sinds dit seizoen voor Royale Union, maar de 24-jarige Oostenrijker komt dinsdag niet aan het spelen in het Philips Stadion. Florucz kwam over van het Sloveense NK Olimpija Ljubljana en zit nog een schorsing uit door een rode kaart uit een Conference League wedstrijd van Olimpija Ljubljana.
Prognose PSV - Union Saint-Gilloise
De VoetbalGokken.nl prognose voor het eerste duel in de Champions League is een zege voor de Eindhovenaren. Wij denken dat bij deze wedstrijd het thuisvoordeel doorslaggevend zal zijn. Daarom zetten wij ons geld op een 1-0 zege van PSV.
Deze voorspelling plaatsen we bij de legale Nederlandse bookmakers die je in het VoetbalGokken matchcentre gemakkelijk en snel met elkaar kan vergelijken. Welke odds er horen bij de weddenschap die wij hebben gekozen als we deze plaatsen via het 1x2 spelsysteem? De maximale pre-wedstrijd quoteringen van deze wedoptie hebben we hieronder alvast voor je op een rijtje gezet!
Quoteringen voor PSV - Union Saint-Gilloise
Bij de Nederlandse bookmakers lopen ze al warm voor speelronde één in de groepsfase van de Champions League. In het 1x2 speelsysteem staan de hoogste beloningen voor voetbalpunters ingedeeld bij winst van Royale Union. Als de Belgische club wint, keren de bookmaker tot 5.00 keer het speelbedrag uit.
Bij een correcte weddenschap op een gelijkspel tussen PSV en Royale Union kan al snel tot maximaal 4.20 keer de inleg gewonnen worden. Voor PSV zal dit niet het gewenste resultaat zijn, maar voetbalgokkers die hebben gewed op een gelijkspel behoren dan bij de winnaars.
Als PSV een goed begin maakt aan de groepsfase van het Miljardenbal door Royale Union te verslaan, dan keren de wedkantoren een maximale beloning van 1.78 keer het speelbedrag uit. Dat is bijna het dubbele van de inleg wat de