Eredivisie
19/02/2026 2 wedtips

Bookmakers gokken op Feyenoord in ontmoeting met laagvlieger Telstar

Bookmakers gokken op Feyenoord in ontmoeting met laagvlieger Telstar
Feyenoord
Telstar

Voorspellingen van VG Experts

Onze voorspellingen zijn bedoelt als hulpmiddel en bieden geen garanties voor toekomstige resultaten.

Feyenoord krijgt dit weekend Telstar in De Kuip op bezoek. De twee clubs treffen elkaar in de 24ste speelronde van de VriendenLoterij Eredivisie. Feyenoord staat op de tweede plaats en moet blijven winnen om in de buurt te komen van koploper  PSV die de laatste tijd wat punten laat liggen. Telstar vecht tegen degradatie en wil zo snel mogelijk uit de gevarenzone komen. Een stukt in De Kuip zal de ploeg uit Velsen-Zuid een boost kunnen geven. Aan welke kant staat het geluk zondagavond in de Rotterdamse havenstad? De bookmakers zetten hun geld duidelijk op favoriet Feyenoord. Op wie gok jij als winnaar? Vergelijk alle aanbieders op VoetbalGokken.nl en speel mee tegen de hoogste quoteringen.

Robin van Persie (trainer Feyenoord): “We hebben heel veel kansen gemist tijdens de wedstrijd”

Feyenoord-trainer Robin van Persie zag zijn ploeg afgelopen weekend winnen van Go Ahead Eagles (1-0), maar blikt gefrustreerd terug op dat duel in De Kuip. Van Persie vindt dat de spelers het zichzelf onnodig moeilijk hebben gemaakt. “We hebben heel veel kansen gemist tijdens de wedstrijd. We hebben het onszelf onnodig moeilijk gemaakt door die kansen niet te benutten. Het is frustrerend dat het zo lang duurt voordat je de goal maakt”, zegt Van Persie over de wedstrijd tegen de Deventenaren.

“Tweede plaats is reëel”

Ondanks dat het niet op rolletjes loopt bij de Rotterdamse ploeg, blikt Van Persie alweer snel vooruit naar het verdere programma en het duel van dit weekend tegen Telstar. “Je hebt in een seizoen gewoon mindere fases, waarin je minder speelt en het ook niet meezit. Ik geloof ook wel dat je geluk kan afdwingen. We moeten harder werken en dan gaat het weer goed vallen. Uiteindelijk is plek twee in deze situatie gewoon nog reëel. We zitten in de mix met een paar andere goede ploegen, maar het blijft ons doel. Wij focussen ons daar iedere dag op. De situatie is uitdagend, dat spreekt voor zich. We missen ook veel spelers en dat is geen excuus, maar wel een feit. Kijkend naar de spelers die er wel zijn, heb ik er alle vertrouwen in”, zegt Van Persie.

Anthony Correia (trainer Telstar): “We geven een overwinning te vaak weg”

Ook Telstar Anthony Correia was niet in zijn nopjes toen zijn ploeg afgelopen weekend punten liet liggen in de wedstrijd tegen FC Twente. Telstar stond lange tijd op voorsprong, maar liet dat aan het einde van de wedstrijd uit handen glippen door een doelpunt van FC Twente. Correia was woest, maar wil daar verder niets over kwijt. “Wat daar gezegd wordt, blijft in de kleedkamer, maar ik kan je wel vertellen dat we niet gelachen hebben met elkaar. Vorige week tegen Go Ahead Eagles scoorden wij in de blessuretijd de gelijkmaker. Het gebeurt echter wel te vaak dat we een overwinning weggeven. We hadden in de tweede helft veel beter met de ruimte die we achterin bij Twente kregen om moeten gaan”, zegt de trainer van Telstar.

“Als we ons willen handhaven moeten we nog vijf wedstrijden winnen”

Correia weet dat er nu snel dingen moeten veranderen om (directe) degradatie te ontlopen. Met nog elf wedstrijden te gaan waarvan dit weekend de wedstrijd tegen Feyenoord moet zijn team aan de bak. Correia kijkt dan ook niet naar de positie van de tegenstander op de ranglijst. “Als we ons willen handhaven, moeten we wedstrijden winnen. Het enige probleem is dat er nog maar elf duels zijn. Om in de Eredivisie te blijven, moeten we eigenlijk nog vijf wedstrijden winnen en dat zal zondag tegen Feyenoord niet gemakkelijk zijn”, besluit Correia.

Statistieken

Feyenoord staat op dit moment op de tweede plaats van de Eredivisie. De ploeg van Van Persie heeft 45 punten bij elkaar gevoetbald en moet aanstaande zondag van Telstar willen wil het die positie niet verliezen. NEC Nijmegen en Ajax Amsterdam zitten de Feyenoorders namelijk op de hielen. De huidige nummer drie uit Nijmegen en vier uit Amsterdam hebben allebei 42 punten en spelen dit weekend tegen elkaar in de Johan Cruijff Arena. Koploper PSV Eindhoven heeft 59 punten en is voorlopig niet in beeld voor de ploeg van Van Persie.

Telstar staat op de zeventiende plaats. De ploeg van Correia heeft achttien punten en heeft een punt meer dan hekkensluiter Heracles Almelo. NAC Breda staat zestiende met negentien punten en Go Ahead Eagles bevindt zich met 23 punten op een veilige vijftiende plaats.

Head 2 Head

Dit seizoen was Feyenoord al te gast bij de ploeg in Velsen-Zuid. In het BUKO Stadion won de ploeg van Van Persie met 1-2 van Telstar. Voor rust wist Ayasa Ueda de Rotterdammers op voorsprong te krijgen met zijn doelpunt in de 25ste minuut van de wedstrijd. Na de thee kwam daar het doelpunt van Anis Hadj Moussa nog eens bij. Feyenoord wist de nul niet te houden in Velzen-Zuid, want Telstar-speler Kay Tejan scoorde nog in het slot van de wedstrijd voor zijn ploeg.

Huidige vorm Feyenoord

Feyenoord speelde afgelopen weekend ook een thuiswedstrijd in de Eredivisie. De ploeg van Van Persie kreeg Go Ahead Eagles op bezoek en versloeg de nummer vijftien van de Eredivisie met 1-0 in eigen Kuip. Een week eerder werden er ook drie punten gepakt tegen FC Utrecht. De Rotterdammers versloeg de Domstedelingen in de Galgenwaard met 0-1.

Op 1 februari ging voor Feyenoord de laatste wedstrijd verloren. De Rotterdamse formatie wist in het Philips Stadion geen vuist te maken tegen koploper PSV Eindhoven en werd met 3-0 verslagen.

Huidige vorm Telstar

Telstar boekte uit de laatste twee wedstrijden twee punten. De ploeg van Correia was twee weken geleden te gast bij Go Ahead Eagles en speelde gelijk bij de ploeg in Deventer met 1-1.

Dat resultaat boekte Telstar afgelopen weekend ook tegen FC Twente. In eigen BUKO Stadion stond Telstar door een goal van Sem van Duijn al snel op voorsprong, maar daar bleef het niet bij. FC Twente kwam terug met een doelpunt van Marko Pjaca en tekende daarmee definitieve resultaat in Velsen-Zuid.

Lappenmand

De blessurelijst bij Feyenoord wordt maar niet korter. Van Persie kan voorlopig geen beroep doen op de lang geblesseerde spelers. Thomas Beelen, Gaoussou Diarra, Malcolm Jeng, Shaqueel van Persie, Girairo Read, Oussama Targhalline en Gernot Trauner. Leo Sauer (niet fit) en Sem Steijn (knieklachten) keren binnenkort weer terug in de selectie van Van Persie.

Telstar rekent dit weekend niet op het tweetal geblesseerde spelers Devon Koswal en Tyrone Owusu. Wanneer beiden hersteld zijn van hun blessure is niet bekend maar de wedstrijd tegen Feyenoord komt sowieso te vroeg. Correia kan dit weekend mogelijk wel weer een beroep doen op Patrick Brouwer. De aanvaller is er al enige tijd uit door een blessure.

Prognose Feyenoord - Telstar

Een gokje wagen op voetbalwedstrijden maakt het volgen van dat duel een stuk spannender. Ook op de redactie van VoetbalGokken.nl maken we regelmatig een poule en voorspellen we wat de uitslag zal worden. Bij Feyenoord - Telstar is onze prognose een 2-0 zege voor de Rotterdamse ploeg.

Als deze voorspelling uitkomt, dan kunnen we daarmee mooie winstbonussen scoren. De maximale pre-wedstrijd quoteringen uit het 1x2 spelsysteem hebben we hieronder voor je uiteengezet. Als wij gelijk krijgen met onze voorspelling dan zit er een interessante bonus voor ons in. Hoe hoog die zou kunnen oplopen lees je in onderstaand odds overzicht.

Quoteringen voor Feyenoord - Telstar

De quoteringen in het 1x2 speelsysteem staan bij de wedstrijd tussen Feyenoord en Telstar het hoogst ingedeeld bij een zege van Telstar. Als de ploeg van Correia een stunt weet uit te halen bij de Rotterdamse ploeg, dan keren de bookies tot 11.00 keer het speelbedrag uit.

Bij een overwinning van Feyenoord gaan de bookies niet verder dan een maximale quotering van 1.28 keer de inleg daarmee wordt Feyenoord als favoriet van dit duel bestempeld.

Gaan de teams de punten met elkaar delen  in De Kuip? Dan kunnen voetbalgokkers die via het 1x2 speelsysteem inzetten op een gelijkspel in De Kuip tot 6.25 keer de inleg scoren. Een torenhoge bonus als dit de juiste weddenschap blijkt te zijn, maar houd je favoriete bookmaker goed in de gaten, want de odds in de pre-wedstrijdfase kunnen nog veranderen.

Begin met vergelijken van Bookmakers

Kies uit de beste bookmakers op VoetbalGokken.nl. Wij tonen alleen voetbal goksites met sportweddenschappen die zijn toegestaan voor de Nederlandse markt. Wedden doe je dus altijd bij een veilige Nederlandse partij met een keuze uit onze vergelijking!

Bekijk alle bookmakers
Eerlijke informatie afbeelding

Eerlijke informatie

Altijd up-to-date afbeelding

Altijd up-to-date

Nederlandse bookmakers afbeelding

Nederlandse bookmakers

Win strategieën afbeelding

Win strategieën