NAC Breda maakt zich op voor de komst van Go Ahead Eagles. De Deventenaren zitten in een flow nadat zij een perfecte week beleefde. NAC wil daar in eigen Rat Verlegh Stadion een stokje voor steken en de punten in eigen huis houden. Het belooft dus een mooi avondje NAC te gaan worden in Breda die nog mooier kan zijn met een correcte voorspelling bij de Nederlandse bookmakers. Ontdek hoge quoteringen en leuke speeltechnieken bij deze wedstrijd in de VriendenLoterij Eredivisie en speel mee via VoetbalGokken.nl!
Carl Hoefkens (trainer NAC Breda): “Het was tactisch bijna de perfecte wedstrijd”
NAC Breda pakte twee punten uit de laatste twee competitiewedstrijden. Afgelopen weekend was dat het geval bij sc Heerenveen (3-3). Al heeft NAC niet verloren, trainer Carl Hoefkens is ook niet helemaal tevreden. “Dat wil niet zeggen dat je hier uitermate tevreden mee bent. Ik denk dat we tactisch een heel goede eerste helft spelen, maar de tegendoelpunten die we slikken, zijn gewoon veel te makkelijk. Het was tactisch bijna de perfecte wedstrijd - buiten die tegendoelpunten, die vermijdbaar zijn”, zegt Hoefkens over de laatste competitiewedstrijd.
“Wij kunnen het Go Ahead Eagles ook moeilijk maken”
Dit weekend speelt NAC thuis tegen Go Ahead Eagles een ploeg waar Hoefkens respect voor heeft. “Go Ahead Eagles is een soort voorbeeld voor ons. Zij hebben gewoon een heel dynamische ploeg die niet voor niks op de positie staat waar ze staan. Maar wij kunnen het hen ook moeilijk maken, daar ben ik van overtuigd”, verklaart de Belgische coach.
Melvin Boel (trainer Go Ahead Eagles): “De hele ambiance, dat was voor de mensen en de club geweldig mooi”
Na de megastunt in de Europa League tegen Aston Villa wist Go Ahead Eagles drie dagen later ook van Excelsior te winnen. Daarmee sloot Go Ahead Eagles volgens trainer Melvin Boel een mooie week af. “Ik heb van tevoren aangegeven dat het donderdag helemaal niet zo'n mooie avond zou zijn als we niet zouden winnen van Excelsior. Ik heb erop gehamerd. Donderdag was een momentopname en moesten we weer. We hebben gewonnen, dus konden we dat resultaat vieren. Natuurlijk was de wedstrijd tegen Villa prachtig. De hele ambiance, dat was voor de mensen en de club geweldig mooi”, zegt de trainer van Go Ahead.
“Vertrouwen in komende wedstrijd NAC Breda”
Volgende week speelt Go Ahead Eagles uit tegen het Oostenrijkse RB Salzburg in speelronde vier van de Europa League. De ploeg van Boel moet haar pijlen eerst richten op de uitwedstrijd tegen NAC Breda in de Eredivisie. Boel beseft dat er weer een spannende week aan zit te komen voor de Deventenaren. “Er is altijd spanning. Je weet dat de wedstrijden zich opvolgen. Dus het is belangrijk dat er een selectie staat die dat aankan, complementair aan elkaar is en een bepaald niveau nastreeft. Dat is de afgelopen tijd goed gelukt, dus ik heb daar ook voor de komende wedstrijd tegen NAC Breda heel veel vertrouwen in”, besluit Boel.
Statistieken
Met dertien punten staat Go Ahead Eagles op de tiende plaats van de Eredivisie. De ploeg van Boel heeft evenveel punten binnengehaald dan FC Utrecht, sc Heerenveen en Fortuna Sittard. FC Utrecht staat door een beter doelsaldo een plaats hoger dan Go Ahead.
Op de veertiende plaats vinden we NAC Breda terug met negen punten. De ploeg van Hoefkens staat boven PEC Zwolle en Excelsior Rotterdam dat beide ook negen punten hebben. FC Volendam staat met tien punten net een plaats boven NAC.
Head 2 Head
Vorig seizoen deelden NAC en Go Ahead Eagles de punten met elkaar in het Rat Verlegh Stadion. Op 12 april werd het 1-1 in Breda. Go Ahead Eagles wist haar thuisduel vorig seizoen tegen NAC te winnen met 2-1.
In seizoen 2021 speelden de ploegen nog in de Keuken Kampioen Divisie tegen elkaar. In Breda won Go Ahead toen met 0-1. In Deventer waren de teams dat seizoen aan elkaar gewaagd (0-0).
Huidige vorm NAC Breda
De laatste competitiewedstrijd die NAC Breda speelde, was de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Vorig weekend was NAC te gast in het Abe Lenstra Stadion en deelden de punten met de Friese ploeg bij een gelijkspel: 3-3.
Een week eerder werd er ook maar een punt gepakt door de ploeg van Hoefkens. In eigen Rat Verlegh Stadion kwam PEC Zwolle op bezoek, maar NAC kwam tegen de Blauwvingers niet verder dan een gelijkspel: 2-2.
Huidige vorm Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles beleefde een goede week nadat de ploeg van Boel in Eindhoven had verloren van PSV Eindhoven (2-1). Midweeks werd de Europa League wedstrijd tegen Aston Villa gespeeld. De Premier League ploeg was te gast in de Adelaarshorst en werd met 2-1 verslagen door Kowet.
Die overwinning in de Europa League trok Go Ahead Eagles door naar de thuiswedstrijd tegen Excelsior Rotterdam. In Deventer werd het 2-0 tegen de Kralingens.
Lappenmand
Bij NAC Breda verblijven twee geblesseerde verdedigers in de lappenmand. Rio Hillen en Enes Mahmutovic zijn door blessureproblemen niet inzetbaar tegen Go Ahead Eagles. De Franse aanvaller Moussa Soumano herstelt van een knieblessure en is er aanstaande zaterdag ook niet bij tegen Kowet.
Bij Go Ahead Eagles zijn de Duitse verdediger Gerrit Nauber en Deense middenvelder Jakob Breum door gezondheidsproblemen niet inzetbaar. De drie aanvallers Victor Edvardsen, Richonell Margaret en Soren Tengstedt werken ook aan hun herstel om snel terug te kunnen keren na een blessureperiode.
Prognose NAC Breda - Go Ahead Eagles
Een gokje wagen op voetbalwedstrijden maakt het volgen van dat duel een stuk spannender. Ook op de redactie van VoetbalGokken.nl maken we regelmatig een poule en voorspellen we wat de uitslag zal worden. Bij NAC Breda - Go Ahead Eagles is onze prognose een 2-2 gelijkspel.
Als deze voorspelling uitkomt, dan kunnen we daarmee mooie winstbonussen scoren. De maximale pre-wedstrijd quoteringen uit het 1x2 spelsysteem hebben we hieronder voor je uiteengezet. Als wij gelijk krijgen met onze voorspelling dan zit er een interessante bonus voor ons in. Hoe hoog die zou kunnen oplopen lees je in onderstaand odds overzicht.
Quoteringen voor NAC Breda - Go Ahead Eagles
Bij veel bookmakers wordt al flink gewed op de wedstrijd NAC Breda - Go Ahead Eagles. In het 1x2 speelsysteem vinden we de hoogste quoteringen bij een gelijkspel. Als de ploegen de punten gaan delen in Breda, staat er maximale beloningen van 4.00 keer de inleg klaar voor voetbalgokkers die dit vooraf al hadden voorspeld via VoetbalGokken.nl!
Dit is niet de enige hoge quotering in het 1x2 speelsysteem die de bookmakers hanteren. De wedkantoren keren tot 2.85 keer de inleg uit als Go Ahead Eagles dit weekend de Brabanders verslaat.
Zegeviert NAC Breda in eigen Rat Verlegh Stadion? Ook dan kunnen voetbalgokkers nog altijd rekenen op een leuke bonus als de juiste weddenschap wordt geplaatst voordat de wedstrijd begint. Bij winst van de Brabantse formatie staat een maximale quotering van 2.35 keer de inleg klaar.


