Eredivisie
15/10/2025 9 wedtips

NAC en PEC Zwolle smachten naar punten in aanloop naar duel in Rat Verlegh Stadion

NAC en PEC Zwolle smachten naar punten in aanloop naar duel in Rat Verlegh Stadion
NAC Breda
PEC Zwolle

Voorspellingen van VG Experts

Onze voorspellingen zijn bedoelt als hulpmiddel en bieden geen garanties voor toekomstige resultaten.

Dit weekend treden NAC Breda en PEC Zwolle tegen elkaar op. De Brabanders staan net als de ploeg uit Overijssel ver in het rechterrijtje en om niet verder naar beneden te zakken moeten er punten gepakt worden. NAC speelt in eigen Rat Verlegh Stadion tegen PEC Zwolle dat net als de Brabantse ploeg smacht naar punten. Welk team heeft het geluk aanstaande zaterdag aan hun zijde staan? Speel mee via VoetbalGokken.nl en scoor bij alleen de beste bookmakers!

Carl Hoefkens (trainer NAC Breda): “Dat is zeer irritant om te zien”

Met twee verloren wedstrijden op rij in de Eredivisie ging NAC Breda de interlandbreak in. NAC-trainer Carl Hoekens was na de verloren thuiswedstrijd tegen FC Groningen niet tevreden. “Het was een matige wedstrijd. In mijn optiek is matig nog mild. Ik vond ons écht niet goed voetballen. Ik vond ons angstig in balverlies en geen ballen tonen in balbezit. Dat zijn de dingen waar wij dit seizoen eigenlijk in geëxcelleerd hebben. Dat is voor mij zeer irritant om te zien”, zegt de trainer van NAC.

“Tegen PEC Zwolle weer honderd procent geven”

De trainer van NAC Breda wil dit weekend er weer vol voor gaan in het Rat Verlegh Stadion en hoopt voor eigen publiek te winnen van PEC Zwolle. “We moeten er alles aan doen om punten te blijven pakken. Wij moeten ons goed voorbereiden op de wedstrijd tegen PEC Zwolle en met dezelfde intensiteit spelen, ongeacht wat er zaterdag gebeurt. Elke wedstrijd moet je honderd procent geven dus ook zaterdag tegen PEC”, aldus Hoefkens. 

Henry van der Vegt (trainer PEC Zwolle): “Die 4-1 staat slecht”

Het loopt dit seizoen nog niet op rolletjes voor PEC Zwolle. Met de nieuwe trainer Henry van der Vegt aan het roer wint PEC nog lang niet al haar duels en daarom werd er tijdens de interlands een oefenwedstrijd gespeeld tegen sc Heerenveen om in ritme te blijven. De Superfriezen wonnen die wedstrijd met 4-1 en dus is er werk aan de winkel voor Van der Vegt. “Ik denk dat we een goede eerste helft spelen. Ik was tevreden over de manier van druk zetten, de intensiteit. Ik ging met een goed gevoel de kleedkamer in en kwam er ook met een goed gevoel uit. Dat duurde dertig seconden en dan in vijf minuten draait de wedstrijd om, omdat we er niet zijn. Dit is concentratie. De 4-1 staat slecht, maar als je de wedstrijd gezien hebt, weet je dat we in de tweede helft ook goede kansen hebben gehad. En we missen veel mensen”, zegt de PEC Zwolle-trainer.

“Voor drie punten gaan tegen NAC Breda”

Met de uitwedstrijd op het programma bij NAC Breda hoopt Van der Vegt weer op wat punten voor de Zwollenaren, maar gemakkelijk zal het volgens de coach van de Blauwvingers weer niet worden. “In de Eredivisie is elke wedstrijd lastig, maar we moeten ervoor gaan. We spelen dit weekend voor drie punten bij NAC Breda”, besluit van der Vegt.

Statistieken

In de Eredivisie pakten NAC Breda en PEC Zwolle tot nu toe beide zeven punten. NAC staat door een beter doelsaldo net iets hoger dan de Zwollenaren. De ploeg in Breda staat vijftiende en PEC gaat de negende speelronde van de Eredivisie als nummer zestien in.

Excelsior en Heracles staan nog onder de Zwolse club. De Rotterdamse ploeg heeft zes punten en de Almeloërs sluiten het rijtje met drie punten.

Head 2 Head

NAC Breda speelde op 4 mei dit jaar voor de laatste keer in eigen huis tegen PEC. De Zwolse formatie was toen te sterk voor de ploeg van Hoefkens en wonnen met 1-3. De Brabanders wisten vorig seizoen wel in Zwolle van PEC te winnen. De wedstrijd in het MAC3PARK Stadion werd een 1-2 zege voor NAC.

In 2022 zegevierde NAC voor de laatste keer in eigen huis van PEC Zwolle. Beide teams kwamen toen uit in de Keuken Kampioen Divisie. De wedstrijd in Breda werd een 2-1 zege voor de Brabantse ploeg.

Huidige vorm NAC Breda

NAC Breda verloor de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie. De ploeg van Hoefkens werd in eigen huis verslagen door FC Groningen (1-2) en wist ook op bezoek bij Ajax in Amsterdam geen punt te pakken (2-1).

Op 20 september werd de laatste wedstrijd gewonnen door de formatie van Hoefkens. Hekkensluiter Heracles Almelo was te gast in Breda en werd met 2-1 verslagen door de ploeg van de Belgische coach.

Huidige vorm PEC Zwolle

Voor de verloren oefenwedstrijd tegen sc Heerenveen (4-1), verloor ook PEC haar laatste twee wedstrijden. Het thuisduel tegen PSV Eindhoven werd een 4-1 zege voor de Eindhovense ploeg. Ook tegen FC Volendam schoot de ploeg van Van der Vegt tekort. In Volendam was het Andere Oranje met een 2-1 zege net iets te sterk voor de Blauwvingers.

De laatste punt pakte PEC Zwolle bij AZ Alkmaar. De Zwolse formatie speelde in het AFAS Stadion gelijk tegen AZ met 2-2.

Lappenmand

NAC Breda treedt dit weekend waarschijnlijk nog aan zonder Terence Kongolo en Moussa Soumano. Kongolo is geblesseerd en Soumano is niet fit genoeg om een wedstrijd voor de Brabanders te spelen.

Bij PEC Zwolle verblijven Zico Buurmeester en Odysseus Velanas door blessuren in de lappenmand. Het is nog de vraag of Damian van der Haar weer inzetbaar is. Van den Haar is zo goed als hersteld van een blessure.

Prognose NAC Breda - PEC Zwolle

Bij de wedstrijd NAC - PEC gaan we op de VoetbalGokken.nl reactie ook weer voor een prognose. Na het bestuderen van de statistieken en het vergelijken van de betrouwbare bookmakers die in Nederland online voetbalweddenschappen mogen aanbieden kiezen we voor het gokken via het 1x2 wedsysteem.

Daarin kiezen we voor een 1-0 zege van NAC. Dat betekent dat we moeten hopen dat onze prognose uit gaat komen, want dan zullen we vanuit de Sportsbooks een uitbetaling ontvangen. Hoe hoog die winstbonus kan oplopen lees je in onderstaand overzicht.

Quoteringen voor NAC Breda - PEC Zwolle

In het 1x2 speelsysteem vinden de Nederlandse bookmakers de hoogste quoteringen bij de wedstrijd NAC - PEC bij een gelijkspel. Als de twee teams in het rechterrijtje elkaar in evenwicht houden, keren de wedkantoren al snel tot 3.80 keer de inleg uit.

Gaat NAC Breda het verschil maken en wint het aanstaande zaterdag voor eigen publiek van PEC? Dan kan dat een maximale beloning van 2.20 keer het speelbedrag op gaan leveren bij de betere bookmakers van ons land.

In dit speelsysteem hanteren de bookmakers bij winst van PEC weer een wat hogere quotering. Als de Blauwvingers drie punten pakken in Breda, dan kunnen voetbalpunters tot wel 3.25 keer het speelbedrag winnen dat zij hebben achtergelaten bij de bookies op VoetbalGokken.nl! De quoteringen kunnen nog veranderen dus zet op het juiste moment in om de hoogst mogelijke bonussen te kunnen winnen.

Begin met vergelijken van Bookmakers

Kies uit de beste bookmakers op VoetbalGokken.nl. Wij tonen alleen voetbal goksites met sportweddenschappen die zijn toegestaan voor de Nederlandse markt. Wedden doe je dus altijd bij een veilige Nederlandse partij met een keuze uit onze vergelijking!

Bekijk alle bookmakers
Eerlijke informatie afbeelding

Eerlijke informatie

Altijd up-to-date afbeelding

Altijd up-to-date

Nederlandse bookmakers afbeelding

Nederlandse bookmakers

Win strategieën afbeelding

Win strategieën