Op het WK voor clubs hebben Chelsea en Flamengo allebei de eerste drie punten al te pakken. Dit weekend wordt de tweede speelronde in Groep D gespeeld en staan Flamengo en Chelsea tegenover elkaar in het Lincoln Financial Field stadion te Philadelphia. Als de Engelse club wint, is het al zeker van de volgende ronden van de FIFA Clubs World Cup. Rekent The Blues af met Flamengo? Vergelijk, zet in en win hoge beloningen door de juiste voorspellingen te plaatsen bij de bookmakers op VoetbalGokken.nl!
Filipe Luis (trainer Flamengo): “Het was een grote overwinning”
Flamengo kwam goed uit de startblokken op het WK voor clubs. De eerste wedstrijd in Groep D won de Braziliaanse club met 2-0 van Esperance Tunis. Coach Filipe Luis vond dat het tempo van zijn team vertraagde na een 1-0 voorsprong en daar wil de trainer wat aan doen. “In het begin slaagden we erin om het balbezit meer te controleren, maar nadat we het doelpunt hadden gescoord, vertraagden we wat en dat kostte ons een deel van onze balcontrole. In de tweede helft wisten we het tweede doelpunt te scoren. Het was een grote overwinning”, zegt de voormalige verdediger van Atletico Madrid en Chelsea, die afgelopen september de leiding nam over Flamengo.
“Rusten en aan Chelsea denken”
Luis speelde in zijn voetbalcarrière van 2014 tot 2015 voor Chelsea en heeft ook in de jaren 2004 tot 2008 voor Ajax Amsterdam gespeeld. Luis weet wat zijn ploeg kan verwachten tegen Chelsea en bereidt zijn spelers voor op de wedstrijd van vrijdag. “Nu gaan we rusten en aan Chelsea denken. We willen altijd vooruit en snel spelen, maar soms vertragen we een beetje, maar op andere momenten gaan we ook sneller. Zij zijn de spelers en daar kiezen ze van tijd tot tijd voor, maar Chelsea kan snel schakelen en daar moeten we klaar voor zijn ”, aldus de coach van Flamengo.
Enzo Maresca (trainer Chelsea): “We hebben een goede resultaten behaald tot nu toe”
Ook Chelsea won de eerste wedstrijd in de poulefase. De ploeg van trainer Enzo Maresca versloeg Los Angeles FC met 2-0 in een opmerkelijk leeg stadion. “Het is een heel goed resultaat. In deze fase van het seizoen is het normaal dat je met allerlei dingen rekening moet houden. Over het algemeen waren de prestaties goed. Het was een goede wedstrijd, maar ik vond dat de sfeer een beetje vreemd was. Weet je, het stadion was bijna leeg. Zeker niet vol zoals wij dat gewend zijn”, zegt Maresca.
“Braziliaanse teams nemen altijd heel veel fans mee”
Maresca blikt al snel weer vooruit naar de volgende wedstrijd dat tegen Flamengo zal zijn. “We moeten herstellen. We hebben over drie dagen een wedstrijd, dus we zullen zien. We gaan ons zo goed mogelijk voorbereiden en zeker proberen te winnen”, zegt Maresca die tegen Flamengo in een vol stadion verwacht te spelen. “We hebben ons op deze wedstrijd voorbereid met de gedachte dat de sfeer wat anders was. Maar er bestaat geen twijfel over dat de volgende wedstrijd een mooie wedstrijd zal zijn, want we weten dat het Braziliaanse team altijd veel, heel veel fans meeneemt. Dus we zullen proberen klaar te zijn voor de volgende”, besluit de coach van Chelsea.
Statistieken
Chelsea en Flamengo hebben beide drie punten behaald uit de eerste speelronde van de groepsfase. Beide teams maken kans om door te stromen naar de volgende ronde als de komende wedstrijd gewonnen wordt. Na het duel tegen Flamengo speelt Chelsea nog tegen Esperance Tunis en neemt Flamengo het op tegen Los Angeles FC.
Head 2 Head
Het is voor Chelsea de eerste keer dat het tegen Flamengo speelt. De Engelse en Braziliaanse clubs hebben elkaar nog niet eerder ontmoet tijdens een toernooi als het WK voor clubs. Ook een vriendschappelijk duel tussen beide ploegen kwam nog niet eerder voor.
Huidige vorm Flamengo
Flamengo speelde haar eerste wedstrijd op het WK voor clubs tegen Esperance Tunis. De ploeg van Luis wist de kampioen uit Tunesië te verslaan met 2-0. Na zeventien minuten speeltijd scoorde Giorgian de Arrascaeta al de 1-0. In de zeventigste minuut kwam daar het doelpunt van Luiz Araujo nog bij.
Huidige vorm Chelsea
Chelsea openende het WK voor clubs tegen Los Angeles FC. De ploeg van Maresca wist dankzij een goal van Pedro Neto al snel op voorsprong te komen. Pas in de 79ste minuut van de wedstrijd wist Enzo Fernandez het tweede doelpunt van de Conference League winnaar voor zijn rekening te nemen.
Lappenmand
De lappenmand van Flamengo is leeg. Luis kan met een fitte basiskern starten tegen Chelsea.
Chelsea kan geen beroep doen op Wesley Fofana. De Franse verdediger heeft een hamstringblessure.
Prognose Flamengo - Chelsea
De VoetbalGokken.nl prognose voor de wedstrijd tussen Flamengo en Chelsea is een 1-3 zege voor de Engelse topploeg. Hiermee hopen we de winnende deal te pakken te hebben. Natuurlijk is het altijd mogelijk dat we ernaast zitten, maar wij hebben behoorlijk veel vertrouwen in deze voorspelling.
We plaatsen de weddenschap dan ook via het 1x2 spelsysteem en na een snelle vergelijking op het VoetbalGokken.nl matchcenter doen we dat tegen de scherpste odds die op dit moment beschikbaar zijn. Komt onze voorspelling uit? Dan kunnen we cashen! Hoe hoog de odds in het 1x2 spelsysteem momenteel staan lees je onderstaande quoteringen overzicht!
Quoteringen voor Flamengo - Chelsea
De bookmakers weten de quoteringen weer flink hoog op te schroeven bij het duel tussen Flamengo en Chelsea. Als de Braziliaanse club wint, kan dat voetbalgokkers die wedden op Flamengo via het 1x2 speelsysteem tot 4.70 keer het speelbedrag opleveren.
In dit speltype levert een gelijkspel tot maximaal 3.95 keer het speelbedrag op en dat is bijna vier keer het speelbedrag dat werd gestort op een puntendeling.
Gaat Chelsea winnen? Dan maken The Blues een goede kans om door te stoten naar de volgende speelronde en kunnen voetbalgokkers bij winst van de Engelse ploeg tot 1.75 keer het speelbedrag nog altijd een mooie beloning scoren. Check de meest recente quoteringen van de Nederlandse bookmakers via VoetbalGokken.nl!